Facebook>


English

Koncertní agentura Bohemian Artists zastupuje a prezentuje vynikající české umělce mladé generace v jejich koncertní činnosti v oblasti vážné hudby.

Přáním a zároveň cílem agentury je obohatit koncertní nabídku české hudební scény v podání zde zastoupených umělců o projekty, v nichž se snoubí entuziasmus, nápaditá dramaturgie a především interpretační umění té nejvyšší kvality.Vážení přátelé, příznivci klasické hudby,


dovoluji si přivítat Vás na stránkách koncertní agentury Bohemian Artists.

Je mi ctí představit Vám české umělce mladé generace, kteří jsou ve svém oboru nejen špičkovými interprety, ale disponují též osobitostí a stylem jim vlastním, ať již se jedná o zde zastoupené sólisty či komorní ansámbly.

Mnozí z těchto umělců jsou laureáty a nositeli řady dalších ocenění v mezinárodních interpretačních soutěží a kromě svých sólových a komorních projektů jsou též členy nejlepších českých symfonických a komorních orchestrů, např. ČF, FOK, PKF – Prague Philharmonia.

Rádi bychom Vám skrze tyto vynikající umělce a jejich pestrou programovou nabídku přinesli na koncertní pódia nevšední a především vysoce interpretačně ceněné zážitky.


Těším se na setkání s Vámi,
Monika Fürbach Boušková